• Saturday, 8. August 2020 05:33

AQ 20 guide

admin
0 Comments

Vychadzame z tohoto videa + bol som sa tam prejsť na retaile

Pokusim sa stručne prejsť zakladne veci pre AQ20 ešte pred releasom. Nebude to uplne detailne popisane niektore veci doplnime až sa otvori phase 5.


Kurinnaxx

Main tank : stoji pred bossom dostava rany stackuje debuff po 3 stackoch sa strieda s Off tankom

Off tank / Melee dps : stoji za bossom s meleečkami

Ranged dps / heal : stoja rozlezeny okolo bossa nie pred ním majú rozostupy. Počas fightu sa pri nejakom hračovi spawne pieskova ploška ktora buchne nature dmgom.


General Rajaxx

Fight začína s mobkami čo vam budu pomahať počas vln ak ste Friendly s Cenarion circle tak Andorov vam da auru +200 HPS takže určite si to urobte predtym je to super boost. 

Budu chodiť 8 vln nepriateľov. Medzi vlnami su 3 minuty času. Warriori sa CCčkuju - fear, root, Captain sa odtiahne tankom do rohu, zerg Needlerov ako 1. 

Podstatne vlny:

- 2 captain tuubid: vyberie 1 hrača a všetky mobky idu po nom zabiť ho ten človek musi utekať

- 3 vlna drenn AOE lighting = rozostupy

- 7 vlna : enrage da sa purgovať

Par tipov k fightu pretože je to celkom vela čo sa bude diať:

- ked umre officier vo vlne ludia čo umreli možu isť do instancie

- ked ma Androv cca 60-70% tanci z neho tauntnu bossa

- po 3 vlne magovia daju všetkym amplify magic pri friendly repke to dava 350 hps čo je viac ako magic dmg ktory dostaneme v dalšich vlnach

- healeri healuju aj Andorova v pohode utankuje poslednu vlnu Rajaxxa a uhealuje cely raid

- rajax odkopava tankuje sa pri stene ako tiger boss v ZG 

- ked vlna prichadza pustiť aoe fear, shout, mage freeze pochytať poccčkovať moby 


Moam

Velmi jednoduchy boss. DPS dobija si manu - loci , huntri, priesti manaburn. Po 90 sekundach spawne 3 elementalov banish control. A casti spell ktorym si rychlejšie dobija manu. Cisto zerg boss. Ak da manu na 100 % myslim že da IK :D


Buru the Gorger

Super boss :D . Fight začne tym že začneme dmgovať jedno vajce čo je v okoli. Boss sa vtedy fixne na nejakeho hrača a ten musí stať ZA vajcom. Ked boss je pri vajci zničí sa a buchne. To dá dmg bossovi. Takto opakujeme postup kym boss nema 20%. Potom si ho vezme tank a zabije sa.


Ayamiss the Hunter

Boss vyletí hore ako onyxia a rangedka ho dmguju. Meleečka a tanci stoja pri oltari a čakaju na mobky ktore zabiju. Raz za čas sa spawnu 2 červy kt su na niekoho fixovane. Tie sa musia zabiť kym pridu k tomu hračovi. Ak sa k nemu dostanu dostane IK a spawne mobku. 

Na 70% ide boss dole a mechanika je uplne rovnaka. Tanci tankuju meleečka zerguju addky prioritne.


Ossirian the Unscarred

Boss sa pullne a ma 300% zvyšeny dmg takže tanci utekaju na mountovi ku kryštalu. Ten sa aktivuje buff mu padne a ziska debuff na 45 sekund ma zvyšeny dmg od nejakeho elementu. 2 najslabšie dps su na mountoch a hladaju dalšie kryštaly. 5 sekund pred vypršanim aktivuju další a stale dookola. Okrem toho je všade vela pieskovych tornad tak sa im treba vyhybať.

Tu ešte musím otestovať či boss musí byť blizko kryštalu ked sa aktivuje či to je jedno. Ale zistil som že sa dajú aktivovať aj 3 kryštaly naraz a boss bude mať zvyšeny dmg na 3 elementy napr ale neviem ako rychlo sa respawnuju.

Comments

No comments available.

Lost PasswordThird-Party Login